Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


І НА ТІМ РУШНИКОВІ ОЖИВЕ ВСЕ ЗНАЙОМЕ ДО БОЛЮ: І ДИТИНСТВО, Й РОЗЛУКА, Й ТВОЯ МАТЕРИНСЬКА ЛЮБОВ

0

Мета виховної години.
Ознайомлення учнів з українськими традиціями, прагнення пізнати історію свого народу, його традиції, виховувати повагу до народних звичаїв, до своїх предків, до родини батька й матері, формувати високі моральні якості, розуміння високої соціальної цінності сім’ї.
У ході виховної години ведеться мова про український рушник, про сімейні обереги, які передають з роду в рід; виховується розуміння і любов до української пісні, повага до батьків, до старих людей; розуміння того, яке місце в українській родині займали такі символи як ікона, рушник, хліб, калина.
Виховна година: “ І на тім рушникові...” сприяє формуванню національної свідомості, розвитку естетичних здібностей, осмисленню свого місця у родині, відчуттю себе як невід’ємної частки великого українського народу.
Виховна мета.
Метою національно-патріотичного виховання є: ознайомлення студентів з витоками історичного розвитку українських звичаїв і народних традицій, виховувати у студентів повагу до національної культури, національних та сімейних традицій, реліквій, до своїх пращурів, які протягом століть створювали ті матеріальні цінності, якими ми користуємося і по цей час.

Обладнання.
Приміщення світлиці, де проходила виховна година прикрашене вишитими рушниками і портретом Т.Г.Шевченка. В залі стоять столи на яких виставлені національні страви: пиріжки, весільний коровай, хліб, шишки.

Автор: 

Донецька Надія Степанівна

Джерело: 

Інтернет

Отримати сертифікат

Користувацький вхід