Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Збірник індивідуальних завдань

0

Система підготовки сучасної фармацевтичної освіти зорієнтована на забезпечення рівня кваліфікації і компетентності молодих фахівців, їх конкурентоспроможності .
Як відомо, підготовка висококваліфікованих молодих спеціалістів – фармацевтів здійснюється згідно нових навчальних планів і програм. Сьогодні йде процес їх апробації та пошуку шляхів удосконалення.
Враховуючи це, доцільно проводити викладання ряду профілюючих дисциплін за методикою, яка вбрала в себе всі особливості професії фармацевта і відповідає вимогам нової освітньо – кваліфікаційної програми та освітньо – кваліфікаційної характеристики.
В основу розробки покладені: навчальний план вищого навчального закладу системи підготовки молодих спеціалістів, навчальна робоча програма, діючі нормативні документи.
Запропонована методика контролю знань з фармакогнозії для студентів фармацевтичних відділень передбачає комплексний підхід до перевірки теоретичної та практичної підготовки майбутнього фахівця.
Збірник пропонується для використання під час проведення самостійної аудиторної роботи з фармакогнозії для студентів спеціальності 6.120201 Фармація вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації.

Автор: 

Ромащенко В.В.

Джерело: 

Основна: В.М.Ковальов, О.І.Павлій, Т.І.Ісакова Фармакогнозія з основами біохімії рослин. Харків "Прапор" 2004.
І.А.Бобкова Фармакогнозія Київ "Медицина" 2010
Додаткова: Н.М. Солодовніченко, М.С.Журавльов, В.М.Ковальов «Лікарська рослинна сировина і фітопрепарати» Харків «МТК – книга» 2003
В.Н.Ковальов Практикум по фармакогнозии Харьков "МТк-Книга" 2004

Отримати сертифікат

Користувацький вхід