Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Програмові тестові завдання - просто і актуально

0

Анотація
на статтю «Програмові тестові завдання - це просто та актуально» вчителя української мови та літератури Хуторо-Чаплинської СЗШ Васильківського району Дніпропетровської області Пилипової В.М.
Стаття Пилипової В.М. присвячена питанням використання програмових тестових завдань у навчальному процесі , як однієї з ефективних форм контролю, яка полегшує цей процес .
На сучасному етапі гостро постала проблема побудови внутрішнього шкільного тестування, яке має забезпечити як дієвий моніторинг стану навченості учнів, так і їх підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання у тестовій формі.
Метою статті є висвітлення переваг програмових тестів , які полягають у можливості перевірити стан засвоєння значної частини навчального матеріалу, одночасно охопити велику кількість учнів, забезпечити об’єктивність оцінювання знань, що надасть можливість відпрацювання у школярів навичок виконання тестових завдань різної форми й різного ступеня складності.
Автор відзначає, що ситуація шкільного навчання вимагає від педагогів специфічних умінь для самостійного створення тестових завдань, використовуючи програмові засоби навчання . Зважаючи на це, актуальним є формування навичок вчителя роботи з комп’ютером шляхом самоосвіти,зокрема роботи з такими програмами .
Автор ділиться досвідом використання програми ADSoft Tester для створення тестових завдань , враховуючи індивідуальні ,вікові особливості учнів та рівень їх підготовки .
Статтю Пилипової В.М. можна рекомендувати всім вчителям для впровадження досвіду у практику роботи програмових тестових завдань, бо саме тестові перевірки на протязі всього навчального року допомагають кращій реалізації діагностичної, навчаючої, виховної та організаційної функцій контролю.

p-v-m-p.jimdo.com
[email protected]

Автор: 

Пилипова Віра Михайлівна - учитель української мови та літератури Хуторо-Чаплинської СЗШ Васильківського району Дніпропетровської області

Джерело: 

програма ADSoft Tester

Отримати сертифікат

Користувацький вхід