Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Психолого-педагогічні аспекти формування особистості

1
Навчально-методичний проект "Здоров'я"

Навчальний модуль
"ФОРМУЛА УСПІХУ"

     Досягти успіху – мрія кожного з нас. У тім, можна все життя кудись поспішати, працювати з ранку до ночі, а секрету цього так і не розгадати.
     Що таке успіх? Яке майбутнє чекає кожного з нас? Як долати повсякденні життєві проблеми уникаючи конфліктів і не порушуючи загальнолюдських моральних цінностей? Як зберегти душевний спокій в бурхливому потоці життя? Як зберегти власну індивідуальність і не виглядати «білою вороною»? Як зберегти душевне і фізичне здоров’я на протязі всього життя?
     Такими і подібними питаннями переймається більшість людей, особливо молодих. На щастя, на ці запитання існують певні відповіді і правила, які можуть нам допомогти, але не вирішити за нас дані проблеми.
     Існує багато моделей і формул досягнення успіху і життєвої рівноваги в яких накопичена вся мудрість людства з античних і до наших днів, але самі пособі вони не вирішують проблеми. Проблему може вирішити тільки кожен з нас сам, користуючись існуючою базою знань і дотримуючись активно-позитивної життєвої позиції.

Весь навчальний модуль
можна завантажити
на моєму сайті

http://mrsnsport.16mb.com

Автор: 

Володимир Короп
Вчитель-методист
Майстер спорту СРСР

Відвідав не тільки Ваш сайт, а і блог. Дякую за чудову екскурсію Буковиною.

Спасибі з добрі слова.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід