Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Про роботу адміна

Адмін не справляється з своїми обов'язками та не знає правил ним же запроваджених! Видалені всі теми, які стосувалися покращення роботи Методпорталу. Але при цьому на форумі багато тем, які мають однакову назву чи по одній темі. По правилах не можна відкривати однакових чи близьких тем. Прогляньте "Питання, пропозиції, скарги"...
На порталі викладаються одним і тим же користувачем одні і ті ж матеріали. Причому викладаються лише посилання, а самі матеріали - на файлообміннику з обмеженнями в скачуванні чи в платному доступі. Такі розміщення по правилах Методпорталу повинні містити не менше двох джерел для скачування. По правилах користувач перед розміщенням матеріалу повинен через пошук перевірити, чи нема цього матеріалу на сайті. Але, для прикладу, йде дублювання ( не скачував, але по назві - копії)
http://metodportal.net/node/40176
http://metodportal.net/node/33621
Водночас на Форумі (!) адмін старанно видаляє всі коментарі, де нема посилань на 2 джерела для скачування. В правилах нема мови про Форум! Форум - місце для обміну думками чи поширення цікавих знахідок, і там 2 джерела не завжди можна дати.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід