Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Урок-гра "Знайка на острові Інформатики"

0

Добре організований і цікаво проведений позакласний захід допомагає збагатити знання дітей, проявити їх ініціативу і самостійність, сприяє розвитку індивідуальних якостей і розкриттю талантів. Важливим аспектом цієї діяльності є і те, що спільна творча робота, не обмежена умовностями уроку, зближує учнів і вчителів, сприяє формуванню справжнього колективу однодумців. Позакласний захід повинен бути грунтовно продумане вчителем і дійсно цікаво для учнів.
Прикладом такого заходу є гра «Знайко на острові Інформатики» (4-5 клас). Гру можна використати як позакласний захід або інтегрований урок. В ігровій формі учні можуть отримати знання про складові комп’ютера та виявити рівень логічного мислення школярів.
Цей захід з використанням презентації дає можливість одним учням подолати бар'єр в спілкуванні з комп'ютером, іншим — в комфортній обстановці, виконуючи конкретні завдання, закріплювати отримані знання, третім — розвивати свої творчі здібності, використовуючи комп'ютер як технічний засіб. Використання тематичних ігор є додатковим стимулом до ретельнішого вивчення матеріалу і розвитку інтересу дітей до науки, розширення кругозору.

Автор: 

Пода Наталія Сергіївна, вчитель інформатики Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст Менського р-ну, Чернігівської обл.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід