Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Цикл виховних годин спілкування в рамках напрямку „Формування ціннісного ставлення до праці”

1

Цикл годин спілкування в рамках напрямку „Формування ціннісного ставлення до праці”

Розрахований на чотири урока, які проводяться протягом одного місяця з використаням проблемно-пошукового методу. Для дітей 11-13 років.

1 урок
Тема: «Без сокири не тесляр — без голки не кравець.»

Мета: розкрити значення правильного вибору професії, обґрунтувати зміст найважливішої моральної вимоги – обов’язку працювати, розкрити значення праці для розвитку особистості. Показати учням соціальну цінність і роль «Я» в самореалізації життєвих планів і потреб.

2 урок
Тема: „Професії, які нам добре знайомі”

Мета: підвищити рівень поінформованості учнів про особливості тієї чи іншої діяльності, надати можливість підліткам інтегрувати уявлення про свій майбутній фах, його особливості.

3 урок
Тема : „Ким бути?”
Мета: формування в учнів відповідального ставлення до вибору професії; актуалізація проблеми успішного вибору професії; діагностика особистих здібностей та схильностей кожного учня.

4 урок (творчий)
Тема: «Ярмарок професій».

Мета: Виховувати шанобливе ставлення до праці і людей праці. Сприяти прийняттю самостійного, відповідального рішення, пов’язаного із життєвим вибором майбутньої професії; розвивати почуття відповідальності, готувати дітей до професійного самовизначення і вибору успішної професії.

Автор: 

Черкашина Людмила Миколаївна

Отримати сертифікат

Користувацький вхід