Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Самостійні роботи з фізики. Робочий зошит для учнів.

1

Фізика є однією з найважливіших наук. Вона справила настільки серйозний вплив на життя людства, що цього просто неможливо не помітити. Заслуги фізики важко переоцінити. Будучи наукою, що вивчає найбільш загальні і фундаментальні закони оточуючого нас світу, вона невпізнанно змінила життя людини.
Так що ж вона дала людству? Щоб відповісти на це питання, досить озирнутися навколо. Завдяки відкриттю та вивченню електрики люди користуються штучним освітленням, їх життя полегшують незліченні електричні пристрої. Саме завдяки фізичним дослідженням у всьому світі користуються інтернетом і мобільними телефонами, люди змогли піднятися в небо, полетіти в космос... Можна без перебільшення сказати, що знання, здобуті фізиками за століття розвитку науки, присутні в будь-якій області людської діяльності.
У якийсь момент здається, що уже все відкрито, усе відомо. Але наступна мить приносить нові відкриття, ставить нові запитання, загадує нові загадки відгадати які маєте саме ви – молоді, наполегливі, допитливі. Це можна зробити сумлінно працюючи над собою, над удосконаленням своїх знань, умінь та навичок, постійно поповнюючи свої знання про оточуючий світ.
У даному зошиті ти знайдеш завдання, виконуючи які, зможеш перевірити свої знання, поповнити їх новими відомостями про навколишній, такий цікавий, світ.
Зошит містить завдання різного рівня складності:
? тестові завдання з запропонованими трьома варіантами відповіді;
? завдання на встановлення відповідності між відповідними поняттями;
? розрахункові задачі різного рівня складності;
? якісні задачі;
Успіху тобі!

Автор: 

Куліковська Валентина Вікторівна

Отримати сертифікат

Користувацький вхід