Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Методична розробка позакласного заходу "Найпрекрасніші творіння на Землі – це метелики, квіти та жінки"

0
Методична розробка виховної години "Найпрекрасніші творіння на Землі – це метелики, квіти та жінки" містить цікаву пізнавальну інформацію про роль квітів в житті людини, походження назв квітів, квіти – символи різних країн. Мультимедійна підтримка унаочнює цю інформацію. Мета виховної години – сформувати в учнів почуття до прекрасного – любові до квітів і природи; збагатити знання учнів про чудодійні обереги нашого життя – квіти; виховати потребу дарувати людям радість; сформувати бережливе ставлення до традицій і духовних надбань народу.
Методична розробка буде корисною класним керівникам та майстрам виробничого навчання під час проведення виховних годин.
Тема методичної розробки актуальна для сьогодення, бо презентує значення квітів у нашому житті та спонукає більш ретельно замислюватися над вибором букетів для подарунку.
Методична розробка виховного позакласного заходу "Найпрекрасніші творіння на Землі – це метелики, квіти та жінки" містить цікавий та навчальний матеріал, що сприяє розвитку в учнів естетичних смаків, збагачує знання про чудодійні обереги нашого життя – квіти, формує в учнів прагнення до прекрасного.
Майстер виробничого навчання акцентують увагу на значення квітів у різних країнах світу. Використання мультимедійної презентації з фотографіями дає можливість не тільки почути про традиції інших країн, пов’язаних з квітами, але й побачити їх.
Поєднання елементів декламування віршів, розповіді та демонстрації відеороликів дає змогу учням відволіктися від повсякденних проблем і наповнити своє життя позитивом.
Автор: 

Ірина Олексіївна Дев'ятисильна, майстер виробничого навчання, Вище професійне училище №7 м.Кременчука Полтавської області

Отримати сертифікат

Користувацький вхід