Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Методична розробка позакласного заходу "Ми - жінки і МИ - сила"

1
У методичній розробці виховного заходу запропоновано матеріали бесіди з учнями про значення та важливість жінки у суспільстві та світі.
Розгляд обраної теми здійснюється у вигляді доповідей учнів, які супроводжуються мультимедійними презентаціями.
Дана робота може бути використана майстрами виробничого навчання та класними керівниками при підготовці до виховних годин.
Тема методичної розробки актуальна для сьогодення, бо активно презентує найвидатніших жінок, котрі своїми діями та досягненнями зробили значний внесок у зміну історії своєї країни чи життя.
Методична розробка виховного позакласного заходу "МИ – жінки і МИ – сила" містить цікавий та навчальний матеріал, що сприяє підвищенню поваги, гідного ставлення до жінок, прагнення до прекрасного. Викладач акцентує увагу на шкідливості жіночого алкоголізму та наркоманії.
Використання мультимедійної презентації з фотографіями дає можливість не тільки почути одних з найвидатніших жінок світу, але й побачити їх.
Методична розробка рекомендується викладачам і майстрам виробничого навчання для підготовки до проведення позакласних заходів в навчальних групах.
Автор: 

Ірина Олексіївна Дев'ятисильна, майстер виробничого навчання, Вище професійне училище №7 м.Кременчука Полтавської області

Отримати сертифікат

Користувацький вхід