Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Розвиток педагогічної думки.Михайло Іванович Демков (1859–1939)

0

Михайло Іванович Демков (1859–1939) – педагог, учений, організатор народної освіти, залишив понад 80 публікацій. Серед них книги з педагогіки та історії педагогіки, зокрема “История русской педагогики”. Народився 12 березня 1859 р. на хуторі Скринному Прилуцького повіту Полтавської губернії в дворянській сім’ї. Початкову освіту здобув вдома. Знав більше десяти іноземних мов, умів читати й перекладати англійською, грецькою, латинською, датською, голландською та іншими.
В 11 років вступив до другого класу Ніжинської гімназії при Історико-філологічному інституті князя Безбородька, яку закінчив у 1877 рю з срібною медаллю. Оскільки студентом виявив неабиякий інтерес до вивчення математики, дирекція гімназії рекомендувала його до вступу на фізико-математичний факультет університету Cв. Володимира.
9 жовтня 1882 р. його обирають дійсним членом Товариства дослідників природи. У цьому ж році він розпочав свою педагогічну діяльність викладачем фізики, географії та природознавства в Чернігівській жіночій гімназії. Виконуючи функції редактора неофіційної частини “Черниговских губернских ведомостей”, друкував статті на теми з громадського життя, науки, культури, освіти.

Автор: 

Інтернет

Джерело: 

Інтернет

Отримати сертифікат

Користувацький вхід