Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


ЕФЕКТИВНІСТЬ ІГРОВИХ ФОРМ НАВЧАННЯ ЕКОНОМІЧНИМ ДИСЦИПЛІНАМ

0

Чи ефективне навчання у процесі гри? У літературі (як вітчизняній, так і зарубіжній) вичерпної відповіді на це нема.
Керівник гри повинен знати сильні та слабкі сторони ігрового методу. І передусім, наскільки ефективне навчання у процесі гри? Чи доцільні великі витрати творчої праці викладача? Чи можна передати будь-яке знання у процесі ігрового заняття? Чи будуть діти і дорослі грати у штучні ігри так само охоче, як і в традиційні «дочки-матері»? тощо.
Труднощі процесу впровадження ділових ігор зв’язані з тим, що педагоги мало знають про корисність ігор (крім того, серйозних викладачів лякає і «грайливість» теми, і складність бути присутнім на грі протягом 6–8 годин, хоч тільки це може дати розуміння суті й корисності гри). До того ж не всі викладачі дозволяють присутність, бо це дуже ускладнює проведення самої гри; існує звичайний природний опір усякому новому процесові; достатньо багато організаційних та методичних труднощів тощо.
Нам здається, що кращим ефектом, правильним результатом гри є обмірковування учасником гри своєї «діяльності» та розуміння того, що «іншим разом я б діяв (грав) краще». Саме це наближає учасника гри до підтвердження тези «Гра — це репетиція життя!»

Автор: 

Інтернет

Джерело: 

Інтернет

Отримати сертифікат

Користувацький вхід