Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


ЗАПОБІГАННЯ КСЕНОФОБСЬКИМ І РАСИСТСЬКИМ ПРОЯВАМ СЕРЕД СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ

0

Новим ганебним явищем сучасного життя, з яким зіткнулося чимало країн, у тому числі Україна, стали злочини, скоєні на ґрунті расизму та етнічної неприязні.
Расизм як політика – це дискримінація особистостей, суспільних груп або частини населення, або ж груп людей. У найгірших своїх проявах це політика переслідувань, принижень, завдання ганьби, насильства, нагнітання ворожнечі та неприязні, поширення відомостей, що паплюжать людину або частину людей; завдання шкоди за ознакою раси чи етнічного походження (видимої різниці в зовнішності).
Злочини, скоєні на ґрунті расизму та ксенофобії – нове явище для української громади, тому воно потребує прискіпливої уваги органів влади, громадських організацій, місцевих адміністрацій, навчальних закладів, так як проблема росту проявів ксенофобії та расизму з кожним роком стає актуальнішою.
Ксенофобія від грецьких слів ????? (ксенос), що означає "чужинець", "незнайомець", та ????? (фобос), що означає "страх" – це а) хворобливий стан, що виявляється у нав'язливому стресі стосовно чужинців чи просто чогось незнайомого, чужоземного; б) страх перед чужоземцями та ненависть до них.

Автор: 

Інтернет

Джерело: 

Інтернет

Отримати сертифікат

Користувацький вхід