Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Сюжетно – рольовий урок "Туристичний похід"

0

Туризм – як форма позакласної навчальної і виховної роботи у школі явище популярне. Значення туризму важко переоцінити. Ця діяльність включає в собі високий емоційний зміст, а також моральні, фізичні і загальноосвітні аспекти розвитку дитини.
Тому для автора Телих О.А. є важливою складовою частиною системи фізичного виховання, формою активного відпочинку, тому актуально вивчення підходів до організації та впровадження інноваційних технологій на уроці фізичної культури.
Туризм відрізняється різноманіттям засобів відновлення і розвитку фізичних і духовних сил , здатний задовольнити різноманітні інтереси дітей і підвищити їх рухову активність.
Використовуючи на уроках фізичної культури нетрадиційні методи і впроваджуючи інноваційні технології з туризму в учнів формуються потреба до самостійності , творчої активності , ініціативи. Такий урок, спрямований на особистість учня, орієнтований на його здібності, бажання і можливості, а також вміння підкорювати особисті інтереси - командним. Створення зацікавленості кожного учня в роботі класу і заохочення до самостійних занять, використання своїх знань та навичок.
Головною метою туризму повинна стати оздоровча направленість.

Автор: 

Телих Оксана Альбінівна, вчитель фізичної культури, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 102

Отримати сертифікат

Користувацький вхід