Від партнерів

Останні публікації

Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Програма організаційно-методичного забезпечення психолого-педагогічної просвіти батьків вихованців ДНЗ «Академія щасливого батьківства для мам і тат, які виховують малят»

0

Сім’я – це не ізольований мікроколектив. Багатоканальні зв’язки поєднують її з суспільством. Визначення державою пріоритету сімейного виховання вимагає встановлення нових партнерських взаємин між дошкільним закладом і родинами вихованців. Ключовою ідеєю в досвіді є збагачення змісту навчально-виховної роботи новими видами взаємодії з дітьми (партнерські заняття) та зміна освітньої моделі співробітництва з батьками. В практичній частині досвіду роботи надано: освітній проект з організаційно-методичного забезпечення психолого-педагогічної просвіти батьків вихованців дошкільного навчального закладу, матеріали проведення партнерських занять співпраці батьків та дітей: семінар-практикум «ГРАаль», тренінги для дітей та батьків «ПАПАМАМАлогія» , школа батьків майбутніх першокласників «На порозі шкільного життя» та робота консультативного центру для батьків дітей неохоплених суспільним дошкільним вихованням «Діти та соціум».. Як же налагодити стосунки з родинами вихованців? Які форми співпраці обрати? Як досягти співробітництва,партнерства та довіри між педагогами і батьками? Сподіваємося,що наш досвід допоможе знайти відповіді на ці актуальні питання.

МЕТА:
• створення єдиного освітнього простору «ДНЗ та родина» щодо забезпечення гармонійного розвитку вихованців;
• забезпечення умов, що спонукають батьків до об’єднання зусиль із педагогами для досягнення позитивних результатів у питаннях розвитку, виховання та навчання дітей дошкільного віку;
• пошук сучасних форм і методів співпраці з формування активної батьківської позиції.

Автор: 

Береза Тетяна Сергіївна -практичний психолог ДНЗ№164,

Отримати сертифікат

Користувацький вхід