Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Реалізація ідей сталого розвитку на уроках математики

0

Ефективному розумінню азів економіки допоможе вирішення завдань, в змісті яких йде мова про виробництво, вартість, заощадження, про умови праці і його оплати, про раціональні способи виконання роботи, про природу і збереження її багатств і тому подібне.
При розв’язуванні дібраних задач діти зможуть навчитися елементарним розрахункам, зможуть оцінити вигоду тієї або іншої покупки або операції, знайти вигідніші і зручніші способи вирішення різних практичних, життєвих завдань.
Систематичне вирішення завдань з економічним, екологічним та соціальним змістом на уроках математики допоможе подолати розрив між потребами життя і педагогічним процесом, оскільки за допомогою економічних, екологічних та соціальних знань школа готує учнів до життя.
Матеріали посібника можуть бути використані при проведенні уроків в класах різного профілю, факультативних і гурткових занять з метою формування інноваційної особистості

Автор: 

Пузаненко Світлана Анатоліївна, вчитель математики та інформатики,Чаплинська СЗШ Васильківського р-ну Дніпропетровської обл.

Джерело: 

1. Букарева Т.Б., Келесіді В.Л. - Проведення практичних занять з математики: Практичний посібний,– Дніпропетровськ: Дніпроп. обл. ін.-т післядипломної пед.. освіти, .2004р.-124с.
2. Букарева Т.Б., Келесіді В.Л - Особливості вивчення окремих тем шкільного курсу алгебри: Метод. поради. Дніпропетровськ:Інновація. 2006- 140с.
3. ГнезділоваТ.М.- Розв’язування лінійних діофантових рівнянь з двома змінними: Методичні поради.- Дніпр.: ТОВ «Інновація», 2007.-28с.
4. Методические материалы для учителей по вопросам устойчивого развития. Под ред. –Минск, ПРООН. Издательство , 2010.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід