Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Як зимують птахи та звірі. Турбота людей про тварин взимку.

0

З курсу «Я і Україна» проводиться нестандартний урок за темою «Як зимують птахи та звірі. Турбота людей про птахів, звірів взимку». Мета уроку – сприяти формуванню у молодших школярів потреби до пізнання світу; засвоєнню духовних цінностей у різноманітних сферах життя, вихованню патріотизму, любові до навколишнього світу.
У процесі навчання формуються уявлення та поняття про цілісність світу; засвоюються узагальнені уявлення і поняття, розширюється і впорядковується пізнавальний досвід, встановлюються взаємозв’язки між змінами в неживій природі, житті тварин, формується вміння порівнювати за істотними ознаками тварин, класифікувати їх.
Розвивальна мета уроку передбачає формування досвіду творчої діяльності учнів, розвиток загально пізнавальних умінь, уяви, мислення, мовлення, пам’яті.
Найважливішим виховним аспектом є формування у молодших школярів найбільш значущих для народу цінностей: патріотизм, природолюбство, працелюбство, бажання допомогти братам нашим меншим; вихованню гуманного бережливого ставлення до природи. Особливо важливого значення при вивчені матеріалу надається зв’язку його з життям, оскільки обмеженість досвіду учнів потребує постійного аналізу життєвих вражень.
Такий підхід дав змогу інтегрувати знання про людину, природу в єдину наукову картину. У межах кожного уроку розвиваються, розширюються, систематизуються уявлення дітей, збагачується їхній моральний досвід, удосконалюються вміння. Таке поступове ускладнення змісту за рік навчання забезпечує поетапність у формуванні знань та умінь молодших школярів.

Автор: 

Мостова Ірина Григорівна,вчитель початкових класів,колегіум

Отримати сертифікат

Користувацький вхід