Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


"Українському роду нема переводу" (План-конспект фрагменту роботи зі старшими дошкільнятами на занятті з ознайомлення з навколишнім, з розвитку мовлення та художньої праці ).

0

«Українському роду нема переводу»
План-конспект фрагменту роботи зі старшими дошкільнятами на занятті з ознайомлення з навколишнім, з розвитку мовлення та художньої праці.
МЕТА:
Дати дітям уявлення про те, що світ населяють різні народи, між якими існує різниця у мові, звичаях, культурі.
Розширити і систематизувати знання про Україну, як державу, її місце серед інших країн на планеті, що зветься Земля, та про її багатства.
Продовжувати формувати уявлення щодо своєї приналежності до українського народу, про Батьківщину - місце народження людини.
Конкретизувати знання про моделі Землі - глобус, карту, які є зменшеним графічним зображенням як усієї Землі, так і території певної країни.
Розповісти про сім'ю, рід і підвести до розуміння свого місця в родині як її рівноправного члена зі своїми правами та обов’язками.
Закріпити вміння складати описові розповіді за визначеним планом та навички пояснювального мовлення.
Вчити застосовувати набуті знання, практичні вміння і навички, виготовляючи поробки з природного та інших матеріалів у різних техніках, самостійно складаючи художні композиції.
Розвивати логічне мислення, пам'ять, творчу уяву, навички спільної діяльності.
Виховувати любов до своєї родини й самоповагу, почуття громадянськості, шанобливе ставлення до духовних та матеріальних надбань українського народу.

Автор: 

Килимник Марія Дем'янівна вихователь-методист, Бородянський ДНЗ №14 "Буратіно"

Отримати сертифікат

Користувацький вхід