Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Ми веселі колобки

0

Конспект заняття на тему:
«Ми веселі колобки» для дітей молодшої групи (розвиток мовлення дітей засобами ігрових пальців рук)

Бородянський ДНЗ «Колосочок» вихователь –методист Хорошилова Л.М.

Програмовий зміст:
закріпити знання дітей про народні казки, продовжувати вчити декламувати вірші,добирати і відтворювати найпростіші символи предметів, тварин, понять, дій за допомогою пальців рук. Сприяти емоційно активному сприйняттю казки, вчити брати участь у розповіді, підвести до моделювання за кольором. Розвивати пальцеву моторику з метою стимулювання дій мовних зон, творчу діяльність, пам’ять, увагу. Виховувати інтерес до ігор з пальчиками.

Обладнання та матеріал:
вірші, загадки, аудіозапис казки «Колобок» із музичним супроводом, іграшки колобок та лісові звірятка,макет будиночка.

Хід заняття:
Діти, сьогодні ми з вами вирушимо в подорож до казкового лісу. А ось і будиночок. Хто в ньому живе? Хочете дізнатися?
Діти загадують загадки.
1.Хто в зиму холодну
Блукає в лісі голодний?(Вовк).
2.Вайлуватий, волохатий
Любить медом ласувати.
Він у лігво спать лягає
Й цілу зиму спочиває.(Ведмідь).
3.В темнім лісі проживає
Довгий хвіст пухнастий має.
Їй на місці не сидиться,
А зовуть її ?(Лисиця).
4.Я вухатий ваш дружок,
В мене сірий кожушок,
Куций хвостик, довгі вуха
Я усіх, усіх боюся.(Зайчик).
Діти виносять з хатки звірят і садять їх біля хатки.
В якій казочці зустрічаються ці звірятка? («Колобок»). Закочується колобок(іграшка)
Ой, гляньте, до нас прийшов колобок в гості. Який він?(Запашний , рум’яний, смачний, кругленький. Діти показують).
А ми знаєм казку про нього. Давайте розповімо і покажемо колобкові , він її послухає.(Діти сідають).
Сьогодні наша казочка незвичайна, артистами будуть наші пальчики та язичок. Покажіть наших артистів. Для того, щоб вони були дуже спритними , слухняними,
вмілими їх треба трішки розім’яти. (Діти разом з вихователем виконують пальчикові вправи «Пальчики вітаються», «Теремок»).
-Зайшли пальчики –братики в теремок і стали розповідати казку. (Звучить аудіо запис казки «Колобок», діти показують казку за допомогою пальців рук. Показ супроводжується символами, які означають назви тварин та їх поведінку).
-Діти , ви гарно показали казку, а зараз казку давайте ще й побудуємо. Це буде хатка. (Вихователь бере квадрат і викладає на фланелеграфі).
- Треба зробити дах.(Трикутник).
-Покажіть, де наш колобок? (Діти вибирають жовте коло).
-Покотився колобок і зустрів зайчика. Яким кольором зобразимо зайчика?(Сіре коло, бо зайчик теж сіренький. Аналогічно діти викладають модель казки, проговорюють діалоги героїв).
-Подивіться, який будинок за розміром?(Великий).
- А колобок? (Маленький).
-Скільки будиночків? (Один).
- А скільки звіряток? (Багато).
-Ось і закінчилась казочка. Вона дуже сподобалась колобкові. Але йому вже час бігт до баби й діда, він слухняний.(Колобок викочується).
-А ми подякуємо своїм пальчикам-артистам за те, що вони нам допомогли розповісти казку.(Діти гладять пальчики рук).
-Яка в нас казочка вийшла? Покажіть. Гарна! Во!( Великий палець піднімаємо вгору).
-Як було в казці?(Гарно, весело).
-Покажіть.(Діти плещуть долоні в долоні).

Автор: 

Хорошилова Людмила Миколаївна

Отримати сертифікат

Користувацький вхід


загрузка...