Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Методика використання наочних посібників на уроках "Я і Україна"

0

Організація вивчення природознавства з молодшими школярами залежить як від об’єму та змісту навчального матеріалу, так і від правильного вибору методів його викладання. Відомо, що тільки правильно підібрані методи навчання, які відповідають змістові навчального матеріалу і вікові учнів, забезпечують ефективне засвоєння знань, підвищують якість їх, посилюють його виховну функцію.
Одним із таких методів є – наочний метод навчання. Принципи наочності сформулювались дуже давно і являються одними з найважливіших принципів навчання в початкових класах. А особливо велике значення мають принципи наочного навчання для уроків природознавства.
В молодших класах у дітей розвивається конкретно-образне мислення. Їм набагато легше сприймати новий матеріал якщо він буде супроводжуватися наочними посібниками.
Принцип наочності передбачає навчання на основі живого сприймання конкретних предметів і явищ дійсності або їх зображень. Адже кожне слово вчителя, яке підкріплене наочним посібником, створює у школярів певний образ і міцно закарбовує його у пам’яті. При використанні принципу наочності головним джерелом знань є показ, демонстрація предметів, речовин, явищ або їхніх різноманітних зображень.

Автор: 

Могулюк Анастасія Іванівна - вихователь ДНЗ "Сонечко" с.Височанське, Одеської обл.,Тарутинського р-ну

Отримати сертифікат

Користувацький вхід