Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Тренінг "Наркоманія-знак біди"

1

На сьогоднішній день найбільш небезпечними соціальними відхиленнями є так звані соціальні шкідливі звички.
Це тютюнопаління, алкоголізм, наркоманія.
Про необхідність роз'яснення згубності всіх цих явищ у суспільстві зараз необхідно говорити. Адже навіть сама сприятлива сім'я не може існувати у відриві від соціальної дійсності. Дітей не можна захистити від тютюнопаління, алкоголю, наркотиків, але НАВЧИТИ ЇХ свідомо відмовлятися від НИХ МОЖНА І ТРЕБА. Для цього необхідні інтерактивні форми і методи проведення профілактики соціальних шкідливих звичок серед підлітків.
Але профілактична робота не буде значущою, якщо цим будуть займатися тільки педагоги. До профілактики шкідливих звичок необхідно підключити медпрацівника, психолога, і, найголовніше, старшокласників. Напевно, тільки вони можуть своєю порадою, прикладом, авторитетом довести, наприклад, підліткам і малюкам, що куріння, алкоголь, наркоманія - це дуже небезпечні явища. Адже бути здоровим - це модно!
Багато сказано в періодичній пресі про проблеми підліткового віку, про потребу вирватися з-під диктату дорослих.
На жаль, в даний час існує тенденція до соціальної дезадаптації дітей і підлітків. У країні, області та районі зростає злочинність, збільшується кількість правопорушень, вживання наркотиків стає практично нормою життя. Особливо ця тенденція простежується в селах, де батьки дітей безробітні, процвітає пияцтво, спиртоторговля, розповсюдження наркотиків
У дітей немає можливості зайняти себе після школи.
У цих умовах все більш посилюється роль освітніх та виховних закладів у вирішенні життєво важливих проблем дитини.

Автор: 

Бевзенко Валентина Василівна Практичний психолог Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Отримати сертифікат

Користувацький вхід