Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Learning Foreign Languages. Міжнародний інтегрований урок – дружби.

0

Педагогічний колектив Тульчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 знаходиться в постійному пошуку оптимальних форм , які стосуються як навчальної, так і виховної роботи. Дана діяльність не обмежується теоретичним вивченням проблем – перевага надається практичному впровадженню перспективних та інноваційних методів.
Адміністрацією школи було проведено опитування щодо урізноманітнення форм вивчення європейського способу життя, здобуття освіти, думку батьківської громади, педагогічного колективу, учнів. Це дозволило адміністрації школи укласти Угоду про співпрацю між Тульчинською загальноосвітньою школою І – ІІІ ступенів №1 та школою-гімназією міста Маланов Великопольського воєводства Республіки Польща.
Керівництво обох навчальних закладів і в Україні, і в Республіці Польща відповідально та зважено підійшли до реалізації запланованих програм проекту. Лише щасливі посмішки дітей, сльози прощання учасників проекту переконали в доцільності існування укладеної Угоди та її подальшого розвитку.

Автор: 

Траченко Світлана Павлівна Вчителька Тульчинської ЗШ І-ІІІ ступенів №1

Отримати сертифікат

Користувацький вхід