Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Впровадження ІКТ в навчально-виховний процес

0

Що дає застосування інформаційних технологій в нашій школі?
Учням . Різноманітність методик підвищує інтерес до вивчення фізики, математики, біології і т. д., робить процес пізнання привабливим. Використання комп'ютера дає можливість замкнутим учням розкритися і ділитися своїми знаннями з однолітками, підвищує самостійність в процесі навчання, допомагає розвитку творчих здібностей, підвищує рівень спілкування і культури, розвиває мову. Дає можливість брати участь в різних конкурсах, вікторинах, олімпіадах.
Вчителеві. Вирішувати нові методичні завдання, поглиблювати знання по предмету, підвищувати свій професійний рівень. Зростає авторитет серед учнів, колег, батьків. Стимулює процес сумісної творчості з вчителями інших предметів (сумісне створення невеликих програм для уроків і для позакласної роботи). Комп'ютер дозволяє створити базу моніторингу успішності учнів, що ефективніше дозволяє і вчителеві і учневі стежити за динамікою своїх результатів. Комп'ютер дозволяє створити в зручнішій формі набір тестових завдань, самостійних і контрольних робіт.
Батькам. Дає упевненість в тому, що їх діти розвиваються гармонійно, здобувають якісну освіту, відповідну вимогам часу. Підвищує пошану до вчительської праці. Змінює взаємини з власними дітьми в кращу сторону: батьки прислухаються до своєї дитини, цінуючи його знання і уміння.
Мета цієї роботи - познайомити педагогів з впровадженням інформаційних та комп’ютерних технологій в навчальному закладі, з їх структурою і основними функціями.
Матеріали, представлені в роботі, є інформаційно-ознайомлювальними і допоможуть педагогам зрозуміти не лише мету впровадження інформаційних та комп’ютерних технологій в навчальному закладі, але і завдання, які стоять нині, як перед адміністрацією в питанні інформатизації освіти, так і перед учителями.
Усі зауваження, побажання та пропозиції надсилайте на поштову скриньку [email protected]

Автор: 

Кузьмич Володимир Антонович
вчитель Старосільської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Отримати сертифікат

Користувацький вхід