Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


ГРАФІЧНІ ДИКТАНТИ ДО ТЕМИ «ТЕХНОЛОГІЯ ПРИГОТУВАННЯ СТРАВ. СКЛАДАННЯ МЕНЮ»

0

Згідно з програмою курсу «Трудове навчання (обслуговуючі види праці)» учениці 9 класу вивчають тему «Технологія приготування страв. Складання меню». З метою перевірки і корекції знань учнів складені диктанти до шести підтем теми.
Запропонований цифровий ресурс являє собою добірку перевірочних завдань до тем: „Складання меню”, „Вироби з тіста. Обладнання кухні для приготування виробів з тіста”, „Види тіста. Сировина для виготовлення виробів з тіста”, „Технологія приготування прісного тіста й виробів із нього”, „Технологія приготування пісочного тіста”, „Технологія приготування бісквітного тіста й виробів з нього”. Завдання диктантів являють собою перелік тверджень (по 12 тверджень до кожної з 6-ти тем). Порядок роботи учнів із завданнями диктанту: уважно послухати твердження та з’ясувати хибне воно (тоді відповісти „Ні”) чи істинне (тоді відповісти „Так”).
Ресурс може бути використаний на уроках узагальнення і систематизації знань та контролю і корекції знань. Матеріал, вміщений в ресурс, можна використати для самостійної та індивідуальної роботи з учнями.

Автор: 

Бойко Наталія Петрівна, Макіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області, вчитель трудового навчання

Отримати сертифікат

Користувацький вхід