Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Урок біології у 9 класі. Імунна регуляція.

0

Тема: Імунна регуляція.
Мета: Ознайомити учнів з поняттями « імунна регуляція», продовжити формувати знання про склад та роботу імунної системи людини. Перевірити знання раніше вивченого матеріалу, навчити використовувати та комбінувати їх для розв’язання проблемних питань,закріпити вивчений матеріал і вміння самим об’єктивно оцінювати себе і своїх однокласників; формувати вміння працювати в групах та швидко давати відповіді на поставлені питання, розв’язувати проблемні ситуації. Розвивати мислення, увагу, вміння самостійно користуватися підручником і додатковою літературою. Виховувати свідоме ставлення до свого здоров’я, культуру поведінки під час роботи в групах.
Обладнання і матеріали: Таблиці, ЕНП «Людина і її здоров’я», слайди презентацій : « Еритроцити», « Лейкоцити», « Тромбоцити», добірка матеріалів для створення презентації « Плазма крові», роздатковий матеріал; 4 персональні комп’ютери, мультимедійний комплекс.
Базові поняття і терміни: тимус, червоний кістковий мозок, лімфовузли, лімфоцити.
Тип уроку: комбінований

Автор: 

Скоморох Валентина Федорівна,вчитель біології та хімії. Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат - школа мистецтв)м. Олександрія

Отримати сертифікат

Користувацький вхід