Від партнерів


Останні публікації

Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Урок – суд над німецьким фашизмом

0

Учні у формі ділової гри показують головні риси фашизму, аналізують основні складові цього соціально політичного процесу на прикладі країни, де він досяг найвищого розвитку – Німеччини; аналізують вплив подій в історії окремої країни на хід світової історії, використовують краєзнавчий матеріал. В учнів розвиваються навички самостійної роботи та творче мислення. Урок сприяє вихованню поваги до ветеранів війни, толерантному ставленню до людей різних національностей, розумінню того, що історія має бути інструментом, який запобігатиме злочинам проти людства.

Автор: 

Врацьких Олена Юріївна, учитель історії та географії,Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

Джерело: 

1. Назустріч пам’яті: Навчально-методичний посібник до фільму про Голокост в Україні «Назви своє ім’я» / Авт.-упорядкований О.Войтенко, М. Тяглий.- К.:Оранта, 2007. – 236С.
2. Акти Надзвичайної комісії з розслідування злочинів німецько-фашистських окупантів [Німецькі окупанти на Полтавщині (1941-1943рр.0) Збірник документів] – Полтава. – 1947. –С.19.
3. Накази міської Управи та німецьких органів влади. // Голос Полтавщини, 1942.
4. Декларація принципів толерантності, 16.11.1995 // Резолюція 5.61 Генеральної конференції ЮНЕСКО. [ Історія голокосту: освіта та пам’ять. – Посібник для вчител. –К.: Український центр вивчення історії Голокосту. 2012. – С.93-94. ].

Але фашизм це ніби Мусоліні

Отримати сертифікат

Користувацький вхід