Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Кольорознавство

0

На жаль, мало хто приділяє достатньо уваги кольорам у живопису. Вивчають перспективу, є дуже багато статей про пропорції, про різні стилі, а от з кольорами у більшості початківців художників в голові величезний пробіл. Практично вакуум. А між тим, це ж дуже, дуже важливо.
«Колір — це життя, оскільки світ без кольору нам здавався би мертвим. Кольори — це прадавні ідеї, діти безбарвного світла, та її супутника — тіні. Так само, як вогонь утворює світло, так світло породжує кольори. Кольори — це діти світла, а світло — мати кольорів. Світло, як перший крок Світотворення, розкриває через колір свою живу душу»…
Адже за допомогою кольору можна зобразити світло і тінь, обсяг, форму, перспективу, і навіть світлові предмети. Схематичне сприйняття кольорів є частіше за все причиною того, що малюнок виглядає неприродно. Колір - це дар самої природи.
Пізнати його, значить пізнати себе і навколишній світ. Для того, щоб створювати прекрасні і гармонійні речі з кольоровими рішеннями, потрібно навчитися володіти кольором. Не всі люди наділені вродженим почуттям сприйняття кольору, тому трохи науки не зашкодить.

Автор: 

Дмитрієва Оксана Вікторівна, керівник гуртка - методист

Отримати сертифікат

Користувацький вхід