Від партнерів

Останні публікації

Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Методична розробка уроку виробничого навчання з професії Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)

0

Працюю у ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» майстром виробничого навчання. Готуємо працівників за професією Секретар керівника (організації, підприємства, установи); конторський (офісний) службовець (бухгалтерія). Хочу запропонувати методичну розробку уроку з предмету «Бухгалтерський облік», розроблену мною разом з учнями і яку запроваджуємо у нашому навчальному закладі.
Дана робота направлена на використання можливостей самонавчання, а також на максимальне використання сучасної комп’ютерної техніки в поєднанні з мультимедійним проектором шляхом створення електронних опорних конспектів, схем, діаграм, таблиць, ілюстрацій, практичних робіт.
На перших етапах вивчення предмету «Бухгалтерський облік» учням важко сприймати незнайомий досі навчальний матеріал. Крім того, молодим людям теоретичні основи бухгалтерського обліку здаються нудними і нецікавими, що часто породжує їх розчарування обраною професією. Вони довго запам’ятовують нові терміни їх значення, суть. Найперше завдання майстра виробничого навчання – зацікавити учнів, викликати повагу до обраної професії, а потім вже навчити і виховати справжнього бухгалтера. Вирішення цієї проблеми вбачаю у вивченні історії розвитку бухгалтерського обліку, скороченні обсягу теоретичного навчального матеріалу шляхом короткого відображення його в електронних опорних конспектах, таблицях, схемах, організаційних діаграмах на комп’ютерах. Оцінювати свої досягнення учні мають змогу за допомогою комп’ютера та програми 1С:Бухгалтерія та інших тестових програм. Передбачалося, що якість знань при цьому повинна підвищитися на 10%. Здійснивши дослідження та провівши аналіз якості знань виявилося, що якість підвищилася на 18%, учні зацікавилися майбутньою професією та із задоволенням вивчають дисципліну.

Автор: 

Петрушкіна Ліна Василівна, майстер виробничого навчання ДНЗ ОЦ ПТО

Отримати сертифікат

Користувацький вхід