Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Мій Донецьк, моє майбутнє

0

Які там милі срібні ріки, А далі сині, як у сні. Ні, без Донеччини навіки Зів’яли б всі мої пісні.

Володимир Сосюра

Найрідніше та найчарівніше місто для мене - Донецьк. Воно завжди славилося своєю працелюбністю, красою природи, історичним минулим. Я пишаюсь тим, що моє місто має широкополі, гарні степи, на яких ростуть прекрасні квіти, трави, що і надали цьому краю статус найгарнішого куточку України. На його степах ростуть різноманітні рідкісні рослини, які дуже добре захищаються від палаючого сонця влітку, та допоможуть вилікуватись усім хворим. Зелені, широкі та високі ліси розкинулись на теренах Донецька, тим самим давши прихисток безлічі тваринам та птахам.
Але Донецьк – це розвинене індустріальне місто, і провідною галуззю є металургія, яка погано впливає на навколишнє середовище донецького краю. С учасна екологія не дає нам дихати повною груддю, пити смачну, прозору воду, мати чисті водойми, в яких тварини не будуть відчувати всю тяжкість бруду.
Велика кількість покладів вугілля сприяло виникненню безлічі шахт, що, у свою чергу, забезпечили робочі місця для людей та виховали у донецького народу силу, мужність та відвагу.
Донеччина славна пам’яттю про своїх героїв, встановленням різноманітних експонатів культури. На вулицях і парках ви можете побачити монументи металургам, шахтарям, політичним діячам, письменникам та воїнам, які захищали Батьківщину від фашистів. Жителі та гості міста можуть вільно їх відвідувати. Також для відпочинку у місті можна відвідати різноманітні парки розваг, які гарантовано забезпечать гарний настрій усім відвідувачам.
Бачачи, який гарний та працьовитий Донбас, на жаль, у місті перебуває багато безхатчинків та хворих бідних людей, які не мають постійного притулку та завжди перебувають у людних місцях, щоб хоч якось вижити у цьому світі. Також є донеччани, яких не оминула біда, хвороба, не маючи великих коштів на лікування, але володіючи великою жагою до життя, за допомогою безлічі волонтерів, збирають гроші на квиток до повноцінного життя.
Найголовнішою рисою Донеччини є її таланти. Вихованці міста, її слава і гордість, які прославилися на ввесь світ це; Ліля Подкопаєва , Вадим Писарєв, Сергій Бубка та багато інших відомих людей.
Отже Донецьк – славетне місто, яке має безліч перспектив. Я вірю, що у майбутньому, у нас будуть гарні керівники, що піднімуть Донецьк з колін. І зроблять його самобутнім містом! Сподіваюся,що в майбутньому галерея видатних особистостей буде тільки поповнюватися. Може, там буде хтось із моїх знайомих, друзів, однокласників. Я вірю, що моє рідне місто стане не просто промисловим центром, а чарівним садом завдяки великої кількості парків і скверів. Наші донеччани будуть обов’язково людьми з великої літери. Я переконаний, що саме таке майбутнє чекає на моє рідне місто.

Автор: 

Онищук Людмила Іванівна, учитель української мови та літератури, Донецький навчально - виховний комплекс "Гармонія"

Отримати сертифікат

Користувацький вхід