Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Впровадження комп'ютерних та проектних технологій на уроках історії вечірній школі.

0

А Н О Т А Ц І Я
на матеріали досвіду вчителя історії
Запорізького навчально-виховного комплексу №67
Запорізької міської ради Запорізької області

ГРИГОРАЩЕНКО ВІКТОРІЮ ЮРІЇВНУ

Для участі у конкурсі «Учитель року - 2010» райооному оргкомітету представлено досвід роботи Григоращенко В.Ю. з теми : «Впровадження комп’ютерних та проектних технологій на уроках історії».
У досвіді представлені теоретичні основи та практична спрямованість даної проблеми на уроках історії.
Актуальність даної проблеми обумовлена тим, що основною метою освіти на сучасному етапі є поліпшення підготовки молоді до життєдіяльності в нових соціально – економічних умовах. Тому відповідальне, творче ставлення до праці є однією з найважливіших характеристик сучасної людини як особистості. Одним з найбільш пріоритетних напрямків розвитку освіти сьогодні є також питання викладання історії за допомогою комп’ютерних технологій.
Виконання такого державного замовлення сприяє творчий , нестандарт-ний підхід до моделювання освітньої діяльності, який реалізує на уроках Григоращенко В.Ю. У даному досвіді показано можливості впровадження на уроках історії вечірній школі елементів інноваційних освітніх технологій (проектних, інформаційно – комунікаційних), що сприяє підвищенню ефективності навчального процесу з учнями вечірньої школи. Показано шляхи та засоби підвищення інтересу школярів до історії, формування у них переконань щодо актуальності знань з предмету та формування принципів примноження надбань в результаті власної творчої предметної діяльності.
За інноваційними потенціалом цей досвід можна вважати комбінаторним, що полягає у нових конструктивних поєднаннях відомих ідей.
Даний досвід може бути рекомендованим для вивчення та впровадження вчителями історії вечірньої та денної шкіл навчання.

Автор: 

Григоращенко В.Ю. вчитель історії, ЗНВК №67

Отримати сертифікат

Користувацький вхід