Від партнерів


Останні публікації

Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Нестандартні уроки з математики і фізики

0

Сучасна освіта – це освіта для людини. Її стрижнем є розвиваюча культуротворча домінанта, виховання здатності до самоосвіти і саморозвитку особистості, яка вміє використовувати набуті знання і вміння для творчого розв’язання проблем, критично мислити, опрацьовувати різноманітну інформацію, прагне змінити на краще своє життя.
Саме уроки математики і фізики дають виключні можливості прищеплювати інтерес до творчих пошуків виховувати в дітей бажання шукати нові, кращі шляхи виконання дорученої справи.
Працюючи в школі та спостерігаючи за школярами, я дійшла висновку, що для багатьох висновків визначальним висновком вивченням математики та фізики є їх загальновизнана роль у житті та інших науках. Школярам подобаються завдання творчого характеру, які розвивають у них пізнавальний інтерес, складання казок, кросвордів, ігор; виконання творчих робіт, участь у математичних і фізичних змагань.
Велику увагу приділяю розвитку уяви, нестандартного мислення і фантазії учнів. Тому уроки можуть бути грою, змаганням з появою казкових героїв.
Гра – творчість, гра – праця.
Підвищення ефективності навчального процесу, досягнення високого інтелектуального розвитку учнів, забезпечення оволодіння ними навичками саморозвитку особисто значною мірою можна домогтися, використовуючи сучасні інноваційні технології, зокрема технології інтерактивного навчання, перетворюючи таким чином традиційний урок в інтерактивний.
Вони захоплюють учнів, пробуджують учнівський інтерес, навчають самостійного мислення та дій. Ефективність і сила впливу на емоції та свідомість вихованців значною мірою залежить від умінь і стилю роботи вчителя.

Автор: 

Овсянікова Віра Григорівна,вчитель математики та фізики КЗ "Андріївська середня загальноосвітня школа - загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ступенів"

Отримати сертифікат

Користувацький вхід