Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


презентація до проекту "Світ юридичних професій"

0

Вибір майбутньої професії це серйозний крок, який випускники роблять на підставі інформації отриманої з різноманітних джерел, рівня своїх знань з профілюючих предметів та власних природних здібностей. Вступ до вищого навчального закладу є для них важливим життєвим проектом, над яким майбутні абітурієнти працють разом з вчителями та адміністрацією. Саме молодому поколінню належить навчатися діяти в різноманітних ситуаціях, знати закони держави, права та обов’язки, щоб стати свідомими учасниками тих перетворень, які відбуваються в державі.
Особлива увага приділяється тим фахівцям , які своєю працею забезпечують дотримання та захист прав, свобод та законних інтересів громадян.
У когорті правовиків є багато професій? представники органів МВС, працівники прокуратури, судді, адвокати, юрисконсульти, нотаріуси, спеціалісти відділів реєстрації актів цивільного стану.
Професія юриста дуже популярна в сучасному кінематографі та літературі, і кожному здається, що нам відомо про неї все. Та як і в кожній справі, вона має й «підводні рифи».

Автор: 

Журба Олена Володимирівна, вчитель правознавства Димитровського міського ліцею

Отримати сертифікат

Користувацький вхід