Від партнерів


Останні публікації

2017-10-18 19:14
Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Природа. Погода. Місяці

0

ТЕМА: ПРИРОДА.ПОГОДА. МІСЯЦІ.УРОК 3 (С.127)
МЕТА: повторити та закріпити назви професій;
вчити дітей відгадувати професію певної видатної людини і навпаки- люину за професією;
повторити назви пір року, поняття кількісних та порядкових числівників;
ознайомити дітей з назвами англійських місяців;
вчити називати дату англійською мовою;
розвивати почуття колективізму, пам'ять , словниковий запас дітей;
виховувати інтерес до іноземної мови, почуття взаємодопомоги.
ТИП УРОКУ: урок - змагання в групах
ОБЛАДНАННЯ: дерево «Nature», картки на читання та повторення неправильних дієслів, аудіозапис «Make a circle» (на фізхвилинку), індивідуальні картки для самооцінювання, таблиця «Порядкові та кількісні числівники»
ХІД УРОКУ
I. ПОЧАТОК УРОКУ
1. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
- парти розставлені за схемою:

(5 команд, посередині має бути простір, щоб діти могли утворити коло)
- розсаджую дітей так, щоб в кожній команді була і сильна, і слабка дитина. Назначаю капітана команди.
2. ВСТУПНА БЕСІДА
ОГОЛОШЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ
- сьогодні ми з вами будемо працювати в групах. Капітани команди- відповідальні за дисципліну і активну роботу своєї групи. У кожного з вас на партах є картки:

______________ПІ_______
СЬОГОДНІ Я:
___________________________________
читав говорив
___________________________________
слухав і відп.на пит. писав
___________________________________
Я оцінюю себе сьогодні на ___ балів
- протягом уроку ви будете заповнювати цю таблицю «+» за кожен вид роботи, який будете виконувати і в кінці уроку спробуєте себе об’єктивно оцінити.

- сьогодні ми з вами повторимо назви пір року, таблицю неправильних дієслів та вивчимо нові слова. І ви мені в цьому допоможете. Крім того, кожен з вас заробляє собі індивідуально оцінку, а в кінці уроку буде обрано команду – переможця, кожен член якої отримає 2 додаткових бали до зароблених.
- let’s begin our lesson
3. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО МАТЕРІАЛУ
- at our last lesson we learnt irregular verbs and jobs. And our first game will be “What person is this?”
- я загадую відому особистість, а ви задаєте питання і відгадуєте, хто це.
(Taras Shevchenko, Britney Spears, Volodymyr Klychko)
- the next task is:
Look at the text and find the verbs:
- знайдіть, випишіть всі дієслова в минулому часі та поставте їх в початковій формі:
A STORY ABOUT A CLEVER DOG
An old woman had a clever dog. She had a big armchair too and she liked to sit in it and read the newspaper. But the old dog liked the armchair too. Very often the woman found the dog in the armchair when she wanted to sit down. And the dog was angry when she told him to get up.One day the woman came into her room and saw the dog in her armchair. She went to the window and said: “Cats!” The dog ran to the window and the woman went to her armchair and sat down. The next day the dog came into the room and saw the old woman in the armchair. He ran to the window and began to bark. “Who can it be?” the old woman thought and went to the window. The dog went to the armchair and sat down.
- Had-have, liked-like, found-find, wanted-want, was-is, told-tell, came-come, saw-see, went-go, said-say, ran-run, sat-sit, began-begin, thought-think.
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА
1. ОЗНАЙОМЛЕННЯ З НОВИМ МАТЕРІАЛОМ
а) введення нових слів
- look at this tree. What seasons can you see?
(summer, autumn, winter, spring)
- listen to the text and tell me what season it is.
1) The weather is nice. It is warm and sunny. The sky is blue. The trees are green. This season is now.
(spring)
2) It is cold. It often snows. The trees are white. Children can ski and skate.
(winter)
3) It is hot. Children don’t go to school. They can go to the seaside.
(summer)
4) IT is a cold season, but it’s beautiful. The trees are yellow, red and brown.
(autumn)
б) фонетичне опрацювання нових слів:
- winter monthes are December, January, February.
Repeat after me:
[d]-[d]- December;
[d3]-[d3]- January;
[uo]-[uo]- February.
(аналогічне введення останніх назв місяців)
в) гра «Find the corresponding month»
- вересень (треба взяти відповідну картку з англ.назвою)
г) гра «What month’s number is it?»
- number three- it is March;
- number nine- it’s September…
д) читання в.3 с.127
(читають по одному чоловіку від команди)
2. ТРЕНУВАННЯ В МОВЛЕННІ
а) пояснення правил читання дати:
the sixteenth of May
16 травня
б)- answer my questions:
1) what day was yesterday?
2) … three days ago?
ФІЗХВИЛИНКА
Діти виходять поміж парт і утворюють коло (танцюємо, виконуємо рухи під пісню «Make a circle»)
3. ПРАКТИКУВАННЯ В МОВЛЕННІ
1) виконання в.7 с.128 (по 2 дати кожній команді) в зошиті. Сильніші учні контролюють слабших;
2) виконання в.2 с.67
перший вираз – колективно, всі інші – командою.
Вимагається виконання не на швидкість, а на результативність команди.
3) Читання і переклад тексту про пори року
A week has seven days. Sunday, Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday are the days of the week. A month has four weeks. A year has twelve months. They are: January, February, March, April, May, June, July, August, September, October, November, December. A year has four seasons. The seasons of the year are: spring, summer, autumn and winter. The spring months are: March, April, May. The summer months are: June, July, August. The three autumn months: September, October and November. The three winter months are: December, January and February.
4) перевірка розуміння прочитаного
- find the corresponding sentence:
Літні місяці – червень, липень та серпень.
У році 12 місяців.
У тижні 7 днів.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА
1. ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ
1) самооцінювання дітей
- подивіться на кількість плюсів в своїй таблиці та спробуйте об’єктивно оцінити свою роботу на уроці.
2) обрання команди – переможця.
2. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
- в.1 с.127 (в словник, вивчити),в.1 с.67(РЗ)

Автор: 

Брушневська Світлана Станіславівна, вчитель англійської мови в Новобузькій ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Отримати сертифікат

Користувацький вхід


загрузка...