Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Історія для дошкільнят

0

Дошкільники - люди цікаві. За формулюванням, з якого починаються практично всі казки «давним-давно, в деякому царстві, у деякій державі ...», вони намагаються розгледіти щось ще. З'являються питання «Чому?», «Коли це – давним-давно?», а також питання, що стосуються одягу, способу життя та інше.
Ми, так чи інакше, розповідаємо дітям історію, про нас самих, про наше життя. Спогади людей старшого покоління - дідусів і бабусь викликають у малят інтерес і живу участь. Фільми, похід до музею, цікава ілюстрація в книзі - все може стати причиною цікавості наших дітей.
Історія як область знань несе в собі не тільки фактичний матеріал, вона не тільки дає нам факти, цифри, і інше, що поповнює наші знання. В історії, як і будь-якій іншій науці, весь фактичний матеріал - лише основа для пізнання світу і саморозвитку.
Вивчення історії, як і будь-якої іншої науки, дає можливість розширювати кругозір, формувати світогляд, в процесі вивчення з'являються вміння добувати і переробляти інформацію, міркувати і сприймати інші, не свої, точки зору. Історія дозволяє також сформувати просторово-часові уявлення, навчити дітей поваги до життя і досягненням предків, повазі культури свого народу і народів світу. Крім того, історичний матеріал -- велике поле для розвитку фантазії, уяви, мови. Крім самої науки історії, поруч з нею і всередині неї існують ще археологія, палеонтологія, геральдика, метрологія та інші дисципліни, що допомагають зрозуміти історичні події.

Автор: 

Пісмарьова Марина Володимирівна

Отримати сертифікат

Користувацький вхід