Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Урок для 3 класу за підручником О.Д. Карп’юк Підтема: Одяг. Розвиток навичок усного мовлення.

0

Урок для 3 класу за підручником О.Д. Карп’юк
Підтема: Одяг. Розвиток навичок усного мовлення.

Мета: повторити лексичні одиниці теми; навчати учнів усного та діалогічного мовлення за темою; практикувати у вживанні запитання Whose… is this? та відповіді на нього; увести та активізувати присвійні займенники в абсолютному відмінку; розвивати навички усного мовлення, читання; виховувати інтерес до вивчення і спілкування англійською мовою.
Обладнання: підручник, тематичні малюнки, картки для самостійної роботи, мультимедійний проектор.
Тип уроку: комбінований.
Хід уроку:
I.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
Teacher: Сьогодні ми повторимо тему «Одяг», по практикуємо відповідь на запитання Whose is this?, ознайомимося з присвійними займенниками в абсолютному відмінку.
2. Уведення в іншомовну атмосферу.
Game “Ping pong”
Teacher: Let’s play ping pong! There are sentences on the board. One person reads question and the other answers quickly and reads the same question to the first person.(слайди).
What is this?
What are these?
What color is it?
What do you like to dress?
II. Основна частина уроку.
1. Перевірка домашнього завдання.
Для перевірки письмової впр.3(с.82) зібрати зошити наприкінці уроку.
2. Подання діалогу для читання, впр.1(с.84).
1) Етап підготовки до читання.
Бесіда з учнями.
Teacher: Look at the pictures and tell who can you see there. What are the children looking for? Do you ever lose your clothes? Who helps you to find them?
2) Етап читання.
Учні читають діалоги за ролями.
a)Tom: Where are my mittens?
Kate: Here they are.
Tom: These aren’t mine! These mittens are Bill’s.
Bill: Look, Tom. Yours are on the chair.
b) Kate: Whose blouse is this?
Mother: It’s mine. Look at the blouse on the sofa. That’s yours!
Kate: Thank you.
3) Етап перевірки розуміння змісту прочитаного.
T: Which mittens are Tom’s?
P1: Tom’s mittens are green.
T: Which mittens are Bill’s?
P2: Blue mittens are Bill’s.
T: Where’s Kate’s blouse?
P3: It is on the sofa.
T: Where’s Mother’s blouse?
P4: It is on the chair.
3. Подання граматичного матеріалу. Присвійні займенники в абсолютному відмінку.
1) Ознайомлення з вживанням присвійних займенників.
Учитель бере ручку й показує на неї.
T: This is my pen. (тримати ручку, але показати на себе) It is mine. Ми можемо сказати: my pen, але , якщо ми не хочемо повторювати слово pen, ми скажемо: it’s mine. My pen= it’s mine.
-This is his pen (показати на учня). Ми можемо сказати: his pen, але, якщо ми не хочемо повторювати слово pen, ми скажемо: it’s his. His pen= it’s his.
This is her pen= It’s hers.
- Знайдіть присвійні займенники в тексті діалогу і прочитайте речення із цими займенниками.
2) Закріплення нового матеріалу.
Усне виконання вправ. Діти читають речення, звертаючи увагу на вживання присвійних займенників.
-впр.2(с.85)
This is my hat. – It is mine.
This is your hat. – It is yours.
This is his hat. – It is his.
This is her hat. – It is hers.
These are our hats. – They are ours.
These are their hats. – They are theirs.
-впр.3(с.85). Прочитай та добери відповідне речення.
This is my dress. They are theirs.
These are their shirts. It’s his.
These are your trousers. They are ours.
This is her skirt. It is mine.
These are our coats. It is hers.
This is his suit. They are yours.
4. Фізкультхвилинка “Head and shoulders” .
Head and shoulders, knees and toes,
Knees and toes,
Head and shoulders, knees and toes,
Knees and toes,
Eyes and ears and mouth and nose,
Head and shoulders, knees and toes,
Knees and toes.
5. Закріплення граматичного матеріалу на письмі. Завдання на картках.
Учні самостійно виконують завдання , потім перевіряють, звіряючись із відповідями на екрані.(слайди)
Заповни пропуски поданими займенниками.
theirs, mine, yours, ours, his, hers
This is my blouse. It is mine.
This is her doll. It is … .
This is his jacket. It is … .
These are their mittens. They are … .
This is your suit. It is … .
These are our jeans. They are … .
This is my sister’s dress. It is … .
These are there trousers. They are .. .
This is your green T-shirt. It is … .
These are our trainers. They are… .
This is his white cap. It is … .

III. Заключна частина уроку.
1. Домашнє завдання.
Впр.3(с.85) письмово, вивчити діалог впр.1(с.84)
1. Підведення підсумків уроку.
Teacher: Thank you for your active work, children! Your marks are… What new things have you learnt today? Was it interesting for you?
T.: See you tomorrow! Good-bye!
Ps.: Good-bye, teacher!

Автор: 

Шупер Наталія Григорівна,
вчитель іноземної мови середньої загальноосвтіньої школи №21 м.Хмельницького

Отримати сертифікат

Користувацький вхід


загрузка...