Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Країнознавство.Великобританія

0

Поурочні плани – конспекти для уроків «Країнознавства» з англійської мови. Запропоновані уроки можуть бути використовуваними на факультативних заняттях з англійської мови, та мають за мету поширення знань учнів про Великобританію.
Розроблені детальні плани – конспекти уроків з країнознавства мають структуру модулів. Кожен модуль складається з чотирьох уроків. Перший урок орієнтує на ознайомлення з новим лексичним матеріалом та розширює знання учнів стосовно країнознавчого матеріалу. Протягом двох наступних уроків іде обробка здобутої інформації шляхом виконання різноманітних лексико – граматичних вправ. Останній четвертий урок модулю – це урок перевірки засвоєння учнями матеріалу і зорієнтовано на удосконалення мовних навичок, вміння вільно використовувати в усній мові нові лексичні одиниці, демонстрацію знань з країнознавства. Робота за даною програмою передбачає додаткову підготовку вчителя. Для кожного учня мають бути розмножені тексти та вправи. Бажано завести файлові теки, де будуть зберігатися всі матеріали. Наприкінці вивчення декількох модулів можна зробити змагання серед учнів, поділивши їх на групи та запропонувавши їм захистити проекти з того чи іншого модулю.
Враховуючи вікові особливості та здібності учнів, учитель за власним бажанням має змогу корегувати складність текстів та відповідних вправ. В окремих випадках можна змінити тривалість модулю, збільшуючи його до п’яти або більш уроків. Запропоновані вправи до текстів построєні в проблемно – пошуковому стилі, що дає можливість учням розвивати не тільки слухову та зорову пам'ять але привчають до аналізування здобутої інформації та розвитку інтелектуальних здібностей. На розгляд пропоную перший модуль «Об’єднане Королівство Великобританії та Північної Ірландії. Географічне положення».

Автор: 

Майданова Ганна Євгенівна
Учитель англійської мови, заступник директора з НВР НВК "гімназія-школа"№1 м.Маріуполя

Отримати сертифікат

Користувацький вхід