Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Проект "Подаруй людині радість"

0

Актуальність проекту:
У духовній красі людини найціннішими,безумовно є людяність, лагідність, милосердя, ввічливість, доброта.
У житті ми зустрічаємося з красою і підлістю, радістю і горем. Чому ж в такому гарному світі існує зло, байдужість, жорстокість? Чому ми не вміємо прощати одне одному, захистити один одного, допомогти один одному? Невже світ не без добрих людей і наповнений тільки Злом? Чи залишимо ми добрі сторінки нашого життя?
Це залежить від нас.
Людина прийшла у цей світ, щоб творити добро і добру пам'ять залишити по собі. Кожен новий день повинен розпочинатися з добрих побажань один одному і легкокрилою піснею благословлятися на добрі справи, на благо і добро нашої України.
І зараз, і у майбутньому ми хочемо бути творцями прекрасного, людьми з красивими душами і високими помислами, відкривати чарівні двері свого серця-двері добра та довіри.
Милосердя, можливо,- найдавніше людське почуття. Милосердність передбачає не тільки самовідданість і доброзичливість, а й розуміння іншої людини, співчуття їй, участі в її житті.
Дуже важливо налагодити взаємозв’язок поколінь. Завжди потрібно пам'ятати актуальний принцип: як ми сьогодні опікуємося — чи не опікуємося — нашими бабусями і дідусями, нашими батьками і матерями, так завтра наші діти й онуки, можливо, опікуватимуться нами. Рівень уваги до людей похилого віку — важливий індикатор людських рис і рівня цивілізованості всього суспільства.
Ініціатором діяльності у школі в напрямку милосердя та доброчинності в шкільному парламенті «Борисфен» є Центр "Добрих справ". При ньому працює загін «Милосердя». У кожному класі створені волонтерські групи.
Даний проект - це розвиток свідомого прагнення дитини до добра, пробудження в ній любові, співчуття, жалю, здатності співпереживати, виявляти дієву участь, милосердя й турботу про оточуючих.

Автор: 

Грищенко І.В., педагог- організатор, спеціалізована школа №12

Отримати сертифікат

Користувацький вхід