Від партнерів

Останні публікації

Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Фізика 7 клас. Електронний конструктор уроку

el_kohstr_7kl.gifМетодичний комп'ютерний посібник "Електронний конструктор уроку.Фізика 7 клас."
Диск містить:
Готові конспекти уроків та медіапрезентацій до них;
Вільне редагування всіх конспектів та презентацій;
Ексклюзивна програма для створення власних уроків.

Ви можете працювати з конспектами уроків та медіапрезентаціями до них зразу після потрапляння даного матеріалу на Ваш комп'ютер.

Автор: 

Видавнича група "ОСНОВА"

програма для створення презентацій потребує серійний номер.а щоб його отримати автор просить вислати йому грошей на телефон

За даний диск автор заплатив 75 грн. І гроші,що пропонується відправити на телефон, будуть вкладені в придбання "Електронних конструкторів уроку" по інших предметах, а також на підтримку і модернизацію сайту. Мені здається, що вигідніше скачати даний матеріал і купити серійник за 10 грн., чи придбати даний диск за 75 грн. А як думаєте Ви???

чесно кажучи не вартує він 75 грн.а презентації такі вже були...

А я думаю, що Ви, bwi68, в даному випадку займаєтесь піратством.

Давайте тільки не будемо... Заглянув в Ваш акаунт і зрозумів, що я дійсно пірат, ну а Ви- ВЕЛИКИЙ АВТОР І ТВОРЕЦЬ. А взагалі-сканування чиєїсь роботи і розповсюдження-це не піратство???

Я нічого не сканую і не розповсюджую.
А автор і творець я тільки Методичного порталу.

Я також позаглядала по Ваших акаунтах, і не тільки на порталі. На одному ви - Віктор, на цьому - Глеваха Петро Іванович, ще десь - alyona (чогось впевнена, що то Ви, бо дуже вже схоже). Боїтесь?

Можливо не моя справа, але не люблю свинства. А думаю, що то так і називається. Тому що піратством займаємось ми всі - одні виставляють, інші завантажують - як би це негарно не звучало. То є правда.Моя думка - краще купити диск за 75 грн. і віддячити розробника-видавця-українця. Ніж отаких "українців". Чи допомагаєте ТАК заробити колезі, якщо то не ви??

І Ви ще "кричали" душею, що я "збільшила" розмір файлу? Але я не вимагаю гроші за оброблений МНОЮ і викладений матеріал (скановані книги, викладені диски, які куплені МНОЮ і т.д.), а на зароблені на обміннику гроші купую нові книги, диски своїм дітлахам, не забуваючи поділитись з іншими. Причому ДУЖЕ не впевнена, що Ви їх не качали...

Я теж не вимагаю, а пропоную. Колись бабуся говорила, що на кожен товар є свій покупець. А на шкільні книги та посібники я з дружиною (теж вчитель) викидаємо щомісячно 200-300 грн, і якщо я попробував повернути собі якусь краплину, то в цьому немає нічого осудного.

але не таким чином повертайте собі гроші. дісно унікальний реліз. і заробіть краще на завантаженнях.

Ви можете продавати свої файли, а не чужі. Але повинні в анонсі вказати, на яких умовах продаєте (тоді це буде просто реклама)

Можливо. Але про це портрібно вказувати в релізі. Для чого купа людей завантажили диск (потратили час, трафік, мали сподівання... Я сьогодні завантажила Голд-ключем. Для чого я втратила байти?) і тут - сюрприз. І це від педагогів. Вчителям звикли вірити. Колись я їздила в село до бабусі, то там на вчителів молилися і вірили, як у Бога. І якщо на кожний товар є покупець, то не на кота в мішку... Не хочеться такого.

На рахунок осудного - не знаю, хто я така, щоб про це судити. просто ВАШІ файли тепер якщо завантажувати, потрібно добре подумати.

Цілком Вам підтримую (PraVa). до речі прийміть компліменти. Мені дуже подобаються Ваші релізи тут та на ішних сайтах

За комплімент - дякую.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід