Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Математика. 11 клас: Розв’язання всіх завдань до посібника «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики»

Математика. 11 клас: Розв’язання всіх завдань до посібника «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики» / Упоряд. О. В. Скляренко, Н. Б. Чистякова.—Х.: Ранок-НТ, 2011.— 144 с.

Посібник містить розв’язання всіх завдань із навчального посібника «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 11 клас» (авт. О. С. Істер, О. І. Глобін, І. Є. Панкратова.—К.: Освіта, 2011). Посібник побудовано за таким принципом. Спочатку, відповідно до збірника завдань, вказано номер варіанта атестаційної роботи, її частина (перша—четверта), номер завдання, а потім подано розв’язання завдання і відповідь до нього. У кінці посібника наведено правильно заповнені бланки відповідей для завдань першої та другої частин кожного варіанта атестаційної роботи. Посібник призначений для учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів.

Автор:О.В.Скляренко,Н.Б.Чистякова
Мова:укр.
Кількість сторінок:144
Розмір файла:3,0 МБ

Автор: 

О.В.Скляренко,Н.Б.Чистякова

така ж сама публікація вже є http://metodportal.net/node/1901 . Користуйтеся пошуком перед тим як створювати.

Публікація та ж сама за змістом, взята з того ж джерела, але різниця між моєю публікацією і Вашою полягає в тому, що об'єм моєї рівний 3,08 Mb, а Вашої - 55 Mb. Така різниця через те, що Ви в арів добавили титул 25 Мб, що становить половину файлу. Це так потрібно обманювати користувачів сайту, щоб тратити їхній трафік??? Отже висновок: публікація та сама, але "вага" її у 18 разів менша. Я думаю це справедливіше.

Шановний, bwi68. Я зрозумів це як образу.По-перше, я нікого не обманюю.Розмір файлу, що я виклав (http://metodportal.net/node/1901)на 300 кб (!!!) більше ніж у Вас, бо я додав інформацію для відновлення, у разі якщо при скачуванні були проблеми з інтернетом, то файл можна відновити.І Ви не справедливо образили.По-друге, навчитесь рахувати, іноді знадобиться. Прошу розібратися адміну.

Вибачаюсь. Просто було відкрито в браузері дві сторінки:одна з Вашим матеріалом, а друга - з таким же, але за посиланням (http://sichkarnya.org.ua/others/e-books/46710-matematika-11-klas-rozvyaz...) Коментар був призначений для останього.

Не могли б Ви підказати, де знайти самі завдання? Ніде немає(

Ось завдання http://metodportal.net/node/2000

Велике спасибі!

Отримати сертифікат

Користувацький вхід