Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Інформатика. 9 клас. Експрес-контроль

0

Сучасне суспільство ставить перед нами нові вимоги. Сьогодні кожна людина повинна бути інформаційно грамотною, при цьому повинна мати навички аналітичного мислення, швидкого пошуку та обробки інформації.
Посібник містить різноманітні завдання, від стандартних до нестандартних, що сприятимуть формуванню всебічно розвиненої особистості, здатної творчо підходити до розв’язування різноманітних задач, до стратегічного мислення, самостійного навчання.
Даний посібник орієнтований на вивчення інформатики за підручником для загальноосвітніх навчальних закладів «Інформатика 9 клас» авторського колективу О.І. Завадський, І.В. Стеценко, О.М. Левченко. Цим посібником можна користуватися як при поточному оцінюванні знань учнів, так і при узагальненні вивченого матеріалу у вигляді контрольних робіт.
Усі роботи складаються із 12 завдань і 4 рівнів та варіантів, що відповідають навчальному матеріалу відповідної теми, кожна з яких оцінюється по одному балу. В кінці посібника містяться відповіді до тестових завдань.
Цей посібник допоможе вчителям у підготовці та проведенні контрольних робіт, поточного оцінювання знань, а учням – успішно засвоїти найцікавішу і найсучаснішу науку – інформатику!

Автор: 

Миколаєнко А.Є., Шевченко А.В.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід