Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


виховний захід "Масляна"

1

Дану методичну розробку виховного заходу рекомендовано для використання у своїй позаурочній роботі класним керівникам та майстрам виробничого навчання з професії «Кухар». Робота об’єднує в собі як виховання, так і навчання учнів. Що на відміну від уроку, який регламентований часом, розкладом, формами і методами, позаурочна робота має більш широкий діапазон засобів впливу на учнів. Вона сприяє досягненню не тількипізнавальної мети, але і має велике виховне значення.
Виховний захід побудовано на технології колективної творчої діяльності, що дозволить зробити кожного учня активним учасником організованої творчої діяльності. Спільна справа, його громадська і культурна значимість сприяють згуртуванню в колектив групи, розвитку самостійності й ініціативи учнів, розкриттю творчого потенціалу кожного із них. Захід розвиває інтерес до слов’янської культури, підвищує пізнавальну активність учнів.
Поєднання методики та слов’янського традиційного свята Масляної сприяє вдосконаленню колективістських засад життя, самостійності, ініціативи учнів, самоврядування, активного громадянського відношення до інших людей, світу, навколишнього життя. А також дозволить учням проявити свої творчі здібності та можливості, дозволитьрозширювати та поглиблювати знання про фольклорне свято, його значення та традиції святкування, виховувати любов до національної культури, мови, прагнення вивчати та зберігати народне багатство – традиції, звичаї, обряди.

Автор: 

Євпатова Ірина Олександрівна, викладач спецдициплін професій громадського харчування, ІЛЛІЧІВСЬКИЙ МОРСЬКИЙ КОЛЕДЖ
ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО МОРСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Отримати сертифікат

Користувацький вхід