Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Ділення десяткових дробів

0

“Предмет математики настільки серйозний, що не варто пропускати нагоди зробити його трохи цікавішим”.
Б.Паскаль
Математика – наука надзвичайно складна, тому не можна випускати жодного підходу, який би робив її більш доступною; підходу, який дозволяє викладати матеріал з тими знаннями, які учні вже мають.
Ефективність викладання математики, як і будь-якого іншого предмету у школі, залежить від багатьох факторів, один з яких- «наочність». Наочність – це міцний спосіб на сприйняття дитини при навчанні. Наочність, яка використовується у підручниках, таблицях, друкованих типових плакатах, не викликає у сучасних учнів потрібного ефекту. Усі знають, що більшу частину інформації діти отримують з екранів телевізорів, комп’ютера. Таким чином, у них розвивається зорове сприйняття матеріалу.
У сучасному світі, мабуть, немає галузі, де б не використовувався комп’ютер, і освітня галузь не є виключенням. Інтерес до вивчення предмету багато в чому залежить від того, як проходять уроки. Застосування комп'ютерної техніки на уроках дозволяє зробити урок нетрадиційним, яскравим, насиченим. Наповнюючи його зміст знаннями з інших наочних областей, що перетворюють математику з об'єкту вивчення в засіб отримання нових знань, ми тим самим викликаємо інтерес учня до вивчення предмету

Автор: 

Солохова Світлана Анатоліївна, вчитель математики

Отримати сертифікат

Користувацький вхід