Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Роль птахів у природі та житті людини, їх охорона і приваблювання. Гра-аукціон.

1

У своїй роботі з екологічного виховання впроваджую методичні підходи, які активізують самостійну пізнавальну активність учнів. Основне місце в ній приділяю активним методам навчання: дискусіям, рольовим та імітаційним іграм, дослідницькій роботі, яку пов’язую з розв’язанням конкретних практичних задач, екскурсіям тощо. Усі ці методи пробуджують розумову активність, дають учням міцні знання, які вони отримують у результаті особистого досвіду.
Розв’язати їх допоможе гра. Рольові ігри сприяють пізнавальній діяльності учнів, учать аналізувати та робити висновки, розвивати увагу та здібності учнів. Правильно поставлені виховні завдання уроку, які вирішуються на основі розвитку системи понять, дозволяють вчителю встановити зв’язки нового матеріалу з раніше вивченим в процесі систематичного розкриття все нових меж основоположних загально природничих понять, сформувати світогляд учнів, направити їх на суспільно корисну діяльність.
Пропоную розробку уроку з біології у 8 класі на тему "Роль птахів у природі та житті людини, їх охорона і приваблювання. Гра-аукціон."

Автор: 

Єрьоміна Тетяна Іванівна учитель біології та хімії
Нововоскресенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нововоронцовського району Херсонської області

Отримати сертифікат

Користувацький вхід