Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Англійська мова для початківців „Happy English”

2

bannermet.gifМультимедійний підручник «HAPPY ENGLISH-2», Автор: Карпюк О.Д., призначений для засвоєння англійської мови на початковому рівні. Мультимедійний підручник створено у захоплюючій ігровій формі – відповідно до вікових особливостей молодших школярів. Головні герої електронної збірки супроводжують учнів протягом вивчення всього курсу «HAPPY ENGLISH-2» та активізують у дітей бажання стати активними учасниками великої гри, що дозволяє віртуально поринути у цікавий казковий світ.

Основна мета мультимедійного підручника – сприяти навчанню спілкування англійською мовою в рамках програмних вимог для 2 класу. Звичайно, безпосереднє спілкування англійською мовою відбувається під керівництвом вчителя у класі.

При доборі навчального матеріалу орієнтирами були:психовікові особливості другокласників; програмні вимоги; співвіднесеність мовного та мовленнєвого наповнення мультимедійного підручника із наповненням друкованого підручника для 2 класу (з метою забезпечення зручності й ефективності використання електронного засобу в шкільному навчальному процесі).

За структурою мультимедійний підручник поділяється на 6 модулів (розділів). За виключенням першого, кожний із них містить орієнтовно по 6 уроків. (У першому – дев’ять, що пояснюється особливою поступовістю формування первинних навичок роботи не тільки з мовою, але й з комп’ютером). Кожний урок, у свою чергу, містить від 7 до 10 вправ. За своїм характером всі вправи можуть бути об’єднані у 4 блоки (іншими словами – поділені на 4 категорії): анімаційне представлення, під час якого відбувається функціональне знайомство з новими лексичними одиницями та мовленнєвими зразками; різноманітні тренувальні вправи мовленнєвого характеру, націлені на мультисенсорне задіювання учнів; вправи, які пропонують інтерактивну роботу з іншомовним графічним зображенням літер, слів і речень, що в цілому сприятиме формуванню первинних навичок читання та письма; інтегрований під той чи інший урок ритміко-пісенний матеріал, який має на меті не стільки релаксацію, скільки продовження тренування мовного і мовленнєвого матеріалу конкретного уроку в ритміко-пісенній формі, що, на думку психологів, забезпечує запам’ятовування молодшими школярами на рівні довготривалої пам’яті. Кожний розділ-модуль завершується своєрідним тестом в ігровій формі, за допомогою якого дитина повторює вивчений матеріал і має можливість дізнатись, чого вона досягла за певний період.

Автор: 

ТМ Розумники

Отримати сертифікат

Користувацький вхід