Від партнерів

Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Матеріал до уроку "Фізична культура для дітей РВД".

1

Фізична культура для дітей РВД.

Загальноосвітні завдання:
Корекційні завданння:
Завдання фізичного, моторно-рухового розвитку та основ здоров’я вирішуються в наступних формах:

Наслідки раннього органічного ураження центральної нервової системи відбиваються найбільше на моторно-руховому розвитку дітей (порушення загальної, дрібної та артикуляційної моторики). У дітей страждає координація рухів обох рук та зоровий контроль (візуально-рухова координація), спостерігається моторна незграбність, недостатність координації рухів, слабкість переключення з одного руху на інший, страждає рухова пам'ять. Діти досить складно оволодівають навичками виразності рухів, діями з уявними об'єктами (що є невід'ємною умовою рольових, театралізованих ігор); значно утруднюється процес формування серії рухів, що необхідно для утворення рухових навичок.
Необхідність спеціальної розробки змісту, форм та методів корекційно-виховної роботи з фізичного виховання у спеціальному навчальному закладі пов’язано зі зміною суспільної позиції по відношенню до дітей зі стійким порушенням пізнавальної діяльності, з появою тенденції до їх успішної адаптації, соціалізації та інтеграції в середовищі закладу та сім’ї, де дитина виховується та зростає.
Зміст роботи з розділу передбачає удосконалення функцій несформованого організму дитини, повноцінний розвиток основних рухів, різноманітних рухових навичок, формування дрібної моторики та розвиток зорово-рухової координації. Заняття з фізичного виховання вирішують як загальноосвітні, так і корекційні завдання.

Автор: 

Середа Олексій Сергійович
вчитель фізичної культури
КЗСОР Правдинської спеціальної школи

Отримати сертифікат

Користувацький вхід