Від партнерів

Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Урок на тему:"Розвиток інтелектуальних і фізичних якостей (комбінований урок з елементами STEM-технологій).

0

Урок відбувається у 7 класі під девізом: «Фізкультура і спорт хай увійдуть в життя, і тоді буде світлим у нас майбуття!»
Заняття проходить у формі подорожі. На кожній зупинці підібрані різноманітні вправи, направлені на розвиток соціальних та здоров’язбережувальнихкомпетент-ностей, здібностей кожної дитини на основі партнерства між вчителем та учнем, умінь працювати з іншими на результат, формування практичних навичок фізичних здібностей: швидкісно-силова підготовка, силова підготовка, гнучкість, витривалість, координація. На уроці використані новітні технології: групові, технологія дискусійних питань, технологія соціалізації дитини, технологія безпеки, технологія «ситуація успіху», синергетичні технології.
Елементи STEM-технологій низкою проходять у підготовчій частині уроку, основній та заключній. STEM навчання цінне тим, що спонукає учнів до інтегрованого мислення. Учні вчаться застосовувати інформацію з деякими галузей знань, зокрема математики, фізики, біології. Творчо її застосовувати.
Важливість застосування STEM навчання – робота в команді – це велика комунікативна і соціальна навичка, яка вчить дітей змагатись , враховувати потреби інших людей. STEM – освіта допомагає опанувати навички ХХІ століття та створю
є фундамент для професій в майбутньому.
У підсумку уроку вчитель використовує рефлексію емоційного стану. Учні розуміють, що більше часу треба приділяти фізичним вправам, спорту. Розуміє наслідки хвороби – гіподинамія.
Отже, щоб мати міцне здоров я і красиву форму, потрібно мати волю і бажання змінити своє життя.

Автор: 

Дубовиченко Святослав Анатолійович, вчитель КЗО Роздорська СЗШ

Отримати сертифікат

Користувацький вхід