Від партнерів

Останні публікації

Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Використання інтерактивних технологій на уроках української мови в 1 класі

0

Реформа школи на сучасному етапі вимагає від вчителі творчого, нестандартного підходу до навчання учнів початкової школи.
Найголовніша риса у вчителя, як і сто років тому, — це любов до дітей. Вони навчаються в того, кого люблять. Друга, і не менш важлива риса — здатність відійти від авторитарного формату і бути на рівні з дітьми. Якщо сприймати дітей на одному рівні із собою, то можна навчитися від них не менше, ніж вони навчаться від нас.

Інтегроване навчання – це навчання, яке ґрунтується на комплексному підході. Освіта розглядається через призму загальної картини, а не ділиться на окремі дисципліни.
Предметні межі зникають, коли вчитель заохочує учнів робити зв’язок між дисциплінами й спиратися на знання і навички з кількох предметних областей.
Учням потрібні відкриті можливості для інтеграції знань і навичок з різних дисциплін і критичного оцінювання того, як ці частини взаємодіють, тому педагогу необхідно іти в ногу із сучасністю.

Автор: 

Козак Ганна Микитівна. Вчитель початкових класів Шумської ЗОШ І-ІІІст. №1 - Опорний навчальний заклад Шумської міської ради

Отримати сертифікат

Користувацький вхід