Від партнерів

Останні публікації

Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Контрольно – підсумкове заняття в середній групі за ІІ півріччя 2018-2019 н .р. „Ластівка в гостях у дітей”

0

Мета. Виявити рівень знань дітей за друге півріччя з даних розділів програми:
Мовленнєвий розвиток. Перевірити вміння дітей самостійно складати розповідь за серією сюжетних малюнків; будувати речення з однорідними членами без сполучників та з сполучниками а, і, але; добирати дієслова, утворювати іменники – назв дитинчат птахів; вживати іменники у родовому відмінку множини; називати слова на певний звук та виділяти перший звук у слові.
Сенсорно -пізнавальний розвиток: Перевірити вміння дітей співвідносити числом з цифрою, лічба кількісна, порядкова та зворотна в межах 5-и, порівнювати множини, використовуючи поняття «скільки», «порівну», «більше, менше на один» систематизувати просторові уявлення: ліворуч, праворуч, вгорі, знизу, під, над; вміння дітей розпізнавати геометричні фігури (коло, трикутник, квадрат, овал, кулю, куб, циліндр); порівнювати предмети за довжиною, висотою шириною, користуватися їх параметрами, використовуючи при цьому математичні терміни.
Розвивати навички навчально – пізнавальної діяльності, вміння пояснювати, міркувати, стимулювати інтерес до математичних та мовленнєвих ігор.
Виховувати уважність ,етичні засади спілкування та норми поведінки, організованість.

Автор: 

Гой Ольга Станіславівна, вихователь ДНЗ №3 "Дюймовочка" м. Первомайськ, Миколаївська обл.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід