Від партнерів


Останні публікації

Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Інтегроване заняття з пріоритетом мовленнєвого розвитку за методикою Ж.О.Декролі "Цей чарівний світ казок"

0

Інтегроване заняття з пріоритетом мовленнєвого розвитку «Цей чарівний світ казок» спрямоване на аудиторію дітей старшого дошкільного віку. Основна діяльність дітей на інтегрованому занятті з розвитку мовлення з використанням елементів інноваційної методики Овіда Декролі спрямована на набуття нових та закріплення раніше засвоєних знань.
Основними змістовними акцентами даного заняття є:
- підвищення мотивації навчання;
- формування пізнавального інтересу вихованців;
- сприяння розвитку мови;
- формування уміння вихованців порівнювати, узагальнювати, робити висновки.
Конспект заняття включає різноманітні дидактичні та мовленнєві ігри для ефективного засвоєння та закріплення матеріалу. Театралізація під час проведення заняття надає йому яскравості та більш ігрової форми. Для реалізації кожного завдання підібрані прийоми, що допомагають вирішити їх у цікавій формі. Відгадування загадок супроводжується ІКТ, а саме презентацією зі слайдами-відгадками. До заняття включено завдання з художньо-естетичного розвитку, що надає змогу дітям проявити творчість при виконанні.
Обрані методи та прийоми носять ігровий характер, засновані на ігрових ситуаціях, які спонукають дітей до самостійної діяльності, застосування накопиченого досвіду.

Автор: 

Колеснікова Ірина Миколаївна
Дошкільний навчальний заклад №22 "Райдуга"
м.Добропілля

Отримати сертифікат

Користувацький вхід