Від партнерів


Останні публікації

2018-11-06 20:43
2018-11-06 20:41
Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Африка.

0

Цикл занять з теми «Африка» розроблений для учнів 7 класу відповідно до оновленої навчальної програми з географії, затвердженою наказом МОН України від 07.06.2017 № 804 та з використанням методичних рекомендацій, підготовлених МОН України спільно з НАПН України, ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" ( лист МОН України 09.08.2017 № 1/9-436).
Мета курсу – дистанційне вивчення теми. Завданням циклу занять є формування географічних знань про природу материка Африка, їхню цілісність і диференціацію, про населення та його життєдіяльність у різних природних умовах. Водночас розширюються знання про географічну оболонку та її компоненти. Зміст курсу створює необхідну основу для розуміння учнями ролі географічної оболонки у житті людей і впливу суспільства на природні умови.
Курс складається з 9 занять, 7 практичних завдань, 7 тестів для самоконтролю для перевірки набутих знань і вмінь, 1 контрольного тесту, словника термінів та наочності у вигляді комп’ютерних презентацій. Цикл занять містить ґрунтовний теоретичний та практичний матеріал з теми. Розроблені завдання за вивченим матеріалом дають змогу з’ясувати проблемні питання, у ході розв’язання яких підвищується інтерес до вивчення географії, творчо-пошукової діяльності, формуються нові знання, вміння, навички. Практичний матеріал представлено практичними завданнями та завданнями у тестовій формі.
Курс розрахований на учнів, які через певні поважні причини не можуть відвідувати навчальний заклад, а також на усіх небайдужих до вивчення географії.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід